Informacje o spotkaniu

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie zaprasza na spotkanie informacyjne dla potencjalnych beneficjentów/wnioskodawców w ramach Osi Priorytetowej VII, Działanie 7.1 Poprawa sytuacji osób bezrobotnych na rynku pracy.

Spotkanie odbędzie się w dniu 23 lutego 2018 r. w sali konferencyjnej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie , ul. Adama Stanisława Naruszewicza 11, o godz. 10.00.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (doc, 66 KB) i przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 19 lutego 2018 r. Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Dla kogo

Spotkanie adresowane jest do potencjalnych beneficjentów/wnioskodawców w ramach Działania 7.1 Poprawa sytuacji osób bezrobotnych na rynku pracy.

Program spotkania

  • Założenia konkursu.
  • Kryteria wyboru projektów.
  • Zasady realizacji projektów w ramach Działania 7.1.
  • Zasady wypełniania wniosku o dofinansowanie projektu w systemie LSI.

Organizator spotkania

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie
Adama Stanisława Naruszewicza 11
35-055 Rzeszów
tel. 17/ 743 28 05
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.