Informacje o szkoleniu

Celem szkolenia jest poznanie przez beneficjentów Regionalnego Programu Województwa Podkarpackiego, zagadnień związanych z konstrukcją budżetu projektu współfinansowanego z EFS w ramach RPO WP 2014 - 2020.

Szkolenie odbędzie się 9 listopada 2017 r. w godz. 9.00 - 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, Al. Łukasza Cieplińskiego 4 (II piętro, sala audytoryjna) 

Osoby chętne do wzięcia udziału w szkoleniu prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. O zakwalifikowaniu do udziału w szkoleniu uczestnik zostanie poinformowany mailem. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach, wypełniając odpowiednio formularz zgłoszeniowy. 

Szkolenie poprowadzi pani Renta Stefaniak, absolwentka studiów podyplomowych w kierunku Wiedza o Integracji Europejskiej (UJ Kraków 2002), Zarządzanie i Audyt (UJ Kraków 2006) i kilku innych oraz wielu kursów i szkoleń związanych z Funduszami Europejskimi.

Dla kogo?

Szkolenie adresowane jest do beneficjentów Osi VII - IX RPO WP 2014-2020.

Program szkolenia

  • Dokumenty i wytyczne dotyczące kwalifikowalności wydatków w projektach realizowanych w ramach RPO 2014-2020 w zakresie EFS
  • Określanie pozycji budżetowych w sposób umożliwiający ocenę i bezproblemową realizację projektu
  • Konieczność uzasadnienia wydatków - zasady
  • Grupowanie wydatków
  • Podział kosztów na pośrednie i bezpośrednie
  • Przykłady dobrych praktyk

 

Organizator szkolenia

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
Al. Łukasza Cieplińskiego 4
tel. 17 773 60 61
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.